Komunikat z 01.06.2020

Komunikat z dnia 01.06.2020r.

W końcu możemy napisać:
       
że wracamy i ZACZYNAMY
realizować nasze wyjazdy krajowe i zagraniczne. Co prawda na wyjazdy zagraniczne jeszcze trochę poczekamy, bo jak na razie obowiązują nas obostrzenia administracyjne naszego kraju (kwarantanna) i krajów do których byśmy mogli realizować wyjazdy zagraniczne.

Liczne nałożone ograniczenia, sprawiły że ostatni zrealizowany wyjazd odbył się 8-9 marca, a teraz tak naprawdę zależy tylko od nas – uczestników zainteresowanych wyjazdem i wielkością grupy. 

Oczywiście nie możemy napisać, że jest tak jak przedtem, ale na tyle przywrócono zasady przemieszczania się, zakwaterowania i wyżywienia, że turystyka krajowa wraca na właściwe tory.

Przygotowane oferty naszych wyjazdów turystycznych są aktualne i systematycznie uzupełniamy je zgodnie z naszym Kalendarzem Imprez na 2020 r. Imprezy turystyczne, które zostały odwołane będą realizowane w późniejszym terminie, o czym będziemy informować.

Cały czas monitorujemy sytuację na rynku turystycznym i czekamy na kolejne regulacje, by można było realizować wspólne wyjazdy zagraniczne.
Dostępność naszego biura wróciła do normalnych godzin funkcjonowania, jednak obostrzenia nadal obowiązują i prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad:

  • obsługa bezpośrednio w biurze w godzinach 9.00- 17.00,
  • 2 metry to odległość między osobami,
  • przy wejściu znajdują się środki do dezynfekcji, z których należy korzystać !,
  • obsługa telefoniczna i elektroniczna bez zmian – zapytania kierować na adres info.cciit@op.pl

Z turystycznym pozdrowieniem,
 w oczekiwaniu na wspólne wyjazdy.