Komunikat z dnia 25.05.2020r.

Komunikat z dnia 25.05.2020r.

Kolejny okres bez wyjazdów turystycznych, nie wpływa pozytywnie na NAS wszystkich, ale ten trudny okres musimy przetrzymać i patrzeć z optymizmem do przodu.
Liczne telefony i zapytania: kiedy ?, gdzie ?, czy można się zapisywać ?, kiedy zaczynamy wyjazdy /, sprawia, że jesteśmy nastawieni pozytywnie. Obowiązujące przepisy administracyjne i sanitarne nie pozwalają na organizowanie grup (zgromadzenia !!!) na realizację wyjazdów, jak i obostrzenia wykorzystywania środków transportów w zakresie do jakich zostały dopuszczone i w jakim stopniu do tej pory z nich korzystaliśmy.

Informujemy, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami wszystkie IMPREZY TURYSTYCZNE KRAJOWE I ZAGRANICZNE zostały zawieszone do 15 czerwca. Wszystkie osoby, które dokonały wpłat na te imprezy turystyczne, prosimy o kontakt z biurem, celem zwrotu wpłaty, bądź przeksięgowania tej kwoty na inną imprezę turystyczną.

Cały czas monitorujemy sytuację na rynku turystycznym i czekamy na kolejne regulacje, by można było realizować wspólne wyjazdy.
Dostępność naszego biura od 1 czerwca (poniedziałek) powraca do normalnych godzin funkcjonowania, jednak obostrzenia nadal obowiązują i prosimy o przestrzeganie wszystkich zasad:

  • obsługa bezpośrednio w biurze w godzinach 9.00- 17.00,
  • maksymalna ilość obsługiwanych osób w biurze to 2 osoby,
  • 2 metry to minimalna odległość między osobami,
  • przy wejściu znajdują się środki do dezynfekcji, z których należy korzystać !,
  • obsługa telefoniczna i elektroniczna bez zmian – zapytania kierować na adres info.cciit@op.pl

Z turystycznym pozdrowieniem,
 w oczekiwaniu na wspólne wyjazdy.