29.12-1.01.2020 Sylwestrowo-Noworocznie

Sylwestrowo – Noworocznie
Szczytna, Kudowa Zdrój, Sky Walk, Polanica Zdrój
z nami przez 4 dni 29.12 – 01.01.2020r.

Niedziela – dzień pierwszy
Wyjazd o godz. 7.30 z Chorzowa (ul. Kościuszki – tężnie), o godz. 7.45 z Katowic (ul. Andrzeja). o godz. 8.10 z Gliwic (Plac Piastów). Przejazd autostradą A4 przez Nysę i Otmuchów do Paczkowa zwanego „polskim Carcassonne”. Zwiedzanie miasteczka z zachowanymi murami obronnymi i 19 basztami, Domkiem Kata, Gazownią (muzeum) i kościołem obronnym pw. św. Jana Ewangelisty ze „studnią tatarską”. Przejazd do uzdrowiska Polanica Zdrój, zwiedzanie  uzdrowiska: Park Zdrojowy w zimowej szacie, pijalnia wód mineralnych, czas na wytchnienie na głównym deptaku. Przejazd na Ośodek Wczasowy „Pod Skałką” w Szczytnej, zakwaterowanie, obiadokolacja i czas na aklimatyzację.

Poniedziałek – dzień drugi
Śniadanie. Przejazd do miejscowości Dolni Morava w Czechach (zabrać dokumenty !). Przejście na stację kolejki linowej – wyjazd* na Skalnik, przejście na trasę z wieżą widokową „ścieżką w obłokach” – SKY WALK*, odpoczynek w Chacie Slamnik. Zjazd kolejką linową do autokaru, powrót na miejsce zakwaterowania. Na tarasie możliwość zrobienia zakupów po stronie czeskiej.  Obiadokolacja, wieczór integracyjny w strojach turystycznych, nocleg.

Wtorek – dzień trzeci SYLWESTER !
Śniadanie. Przejazd do miejscowości Kudowa Zdrój do Aquaparku Świat Wodny z wodą solankową (nie chlorowaną !!!), pozostali pobyt w uzdrowisku gdzie do dyspozycji będzie Park Zdrojowy z Pijalnią Wód mineralnych, Kaplica Czaszek i deptak kuracjusza. Powrót do Szczytnej, obiadokolacja o godz. 16.00. Czas na przygotowanie się do Zabawy Sylwestrowej* – zaczynamy o 19.00, a kończymy w 2020 roku o godz. 5.00.

Środa – dzień czwarty NOWY ROK !
Późniejsze śniadanie. Przejazd do centrum Szczytnej, możliwość wzięcia udziału w Mszy Noworocznej o godz. 12.15, powrót na ośrodek, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną.  Przyjazd do Chorzowa ok. godz. 19.30 przez Gliwice i Katowice.

Świadczenia:

  • przejazd autokarem, opłaty parkingowe i drogowe,
  • 3 noclegi w pokojach 2 os. lub typu studio 2+2 z pełnym węzłem sanitarnym, TV, WiFi),
  • 3 x śniadanie i 3 x obiadokolacja,
  • SYLWESTROWA zabawa taneczna z oprawą muzyczną, konkurs NOWOROCZNY,
  • pilot – przewodnik w trakcie całego pobytu,
  • dwie wycieczki fakultatywne*,
  • 3 dniowe ubezpieczenie krajowe w Signal Iduna, suma ubezpieczenia 5000 zł,
  • ubezpieczenie zagraniczne KL 20 000 €, NNW 15000 zł i bagaż 1000 zł,
  • podatek VAT.

koszt  wyjazdu: 925 zł
koszt wycieczki z rabatem: 890 zł
(członkowie PTTK – skł. 2019r., Karta Turysty CCIiT)

Dodatkowo: na wstęp grupowy do zwiedznych obiektów (12 zł), przejazdu kolejką linową i wejścia na SKY WALK – scieżkę w obłkoach (400 KCZ ) oraz 3 h wstęp do Aqua Parku w Kudowie Zdroju (35 zł).

Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 300 zł przy zgłoszeniu, pozostała kwota na trzy tygodnie przed realizacją wyjazdu (w przypadku rezygnacji, zwrot zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa w imprezach, które są dostępne w biurze CCIiT). Istnieje możliwość zawarcia ubezpieczania od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. Rezerwacja telefoniczna miejsca na wycieczce ważna do 4 dni roboczych. Uczestnicy wsiadają do autokaru wg. kolejności wpłaconej zaliczki (dotyczy tylko wsiadania w Chorzowie) należy być 15 min. przed podaną godziną wyjazdu.

*Osoby biorące udział w wycieczkach fakultatywnych obowiązkowo dokumenty – paszport lub dowód osobisty, obuwie turystyczne, ubiór dostosowany do aktualnych warunków atmosferycznych.

Zapisy i informacji udziela biuro tel. 32 771 99 74
lub tel. kom. 502 46 38 28

**możliwość wpłaty na konto, po potwierdzeniu telefonicznym
miejsca na wycieczce

konto Santander Bank 12 1910 1048 2518 2100 8123 0001
z dopiskiem „Sylwester”

ZABAWA SYLWESTROWA, to szaleństwo przy muzyce mechanicznej DJ, w trakcie której będzie: Bankiet Sylwestrowy obejmujący dania ciepłe: boeuf strogonow, barszcz czerwony z krokietem, flaki, bigos, jak i zimna płyta: półmisek mięs pieczonych, schab, karczek, roladki drobiowe, pałeczki z kurczaka, pasztety, galantynę z drobiu, sałatki śledziowe, sałatkę po królewsku, półmiski z warzywami, jajka w majonezie, pieczywo, a ponadto: ciasto – szarlotka, sok pomarańczowy, jabłkowy, woda z cytryną, kawa czy herbata. Dodatkowe „napoje”, to już we własnym zakresie wg. własnego uznania, my zapewniamy lampkę wina musującego o północy !!!

 OW „POD SKAŁKĄ”, położony jest nad potokiem w cichej części Szczytnej z dala od głównych tras drogowych, gdzie można wypocząć w otoczeniu lasu Gór Stołowych, gdzie atutem jest czyste powietrze i zjawiska przyrody nieożywionej, a nasz transport sprawia że nigdzie nie jest daleko.

ŚCIEŻKA W OBŁOKACH – SKY WALK,  to wieża – platforma widokowa, gdzie naraz może przebywać nawet do 4 tys. osób, wysoka na 55 metrów.
Na wysokości zarezerwowanej dla ptaków, można wejść po łagodnych ścieżkach (710 m dł.) dostępnych również dla rodziców z wózkami, jak i osób niepełnosprawnych. Wieża wyrosła w 2015 roku, skąd rozpościera się wspaniały widok na Masyw Śnieżnika, Dolinę rzeki Morawy, Jeseniki, Suche Wierchy i Karkonosze …

ZAPRASZAMY !