O nas

Serdecznie witamy w serwisie internetowym
Chorzowskiego Centrum Informacji i Turystyki

W Chorzowskim Centrum Informacji i Turystyki znajdziesz informacje na temat miasta Chorzowa, aktualnych wydarzeniach kulturalno – sportowo – turystycznych. Z nami zwiedzisz nasze miasto, region, a korzystając z naszych imprez turystycznych zawartych w Kalendarzu Imprez Turystycznych zwiedzisz nasz kraj czy Europę.

Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki działa na rynku turystycznym od czerwca 2007 roku, jako Organizator Turystyki i Pośredników Turystycznych, na podstawie wpisu wydanego przez Urząd Marszałkowski województwa śląskiego nr 686, do którego została wydana gwarancja ubezpieczeniowa przez firmę Signal Iduna o numerze M201671.

Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki prowadzi Punkt Informacji Turystycznej miasta Chorzowa, który należy do Śląskiego Systemu Informacji Turystycznej województwa śląskiego. W Punkcie Informacji Turystycznej można bezpłatnie wypożyczyć audio przewodniki po mieście, które również dostępne są w innych miastach woj. śląskiego – www.silesia.travel . Dostępne są także materiały turystki kwalifikowanej (książeczki i odznaki: GOT, OTP, Znam Chorzów, …) mapy i przewodniki turystyczne po mieście i regionie. Chorzowskie Centrum Informacji i Turystyki świadczy usługi przewodnickie, organizacji wycieczek po mieście, regionie, w kraju jak i zagranicą.

Dzięki współpracy z wieloma uznanymi podmiotami turystycznymi, możemy zaoferować Państwu najlepszy produkt turystyczny w najkorzystniejszych cenach.

Oferujemy również transport osobowy i autokarowy na terenie kraju oraz na wielu trasach zagranicznych. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wedle upodobań zleceniodawcy, organizujemy szkolenia i kursy związane z działalnością turystyczną.

W naszym biurze możesz ubezpieczyć swój wyjazd turystyczny zarówno krajowy bądź zagraniczny, indywidualny, rodzinny, grupowy, prowadzimy przedstawicielstwo firmy ubezpieczeniowej SIGNAL IDUNA nr agenta 45408.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego biura.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.